IMPRESSKA: TANCERECZKI I MEDYTACJE

Wydarzenie specjalne / 180 min / Komuna Warszawa

10 zł
  • Udostępnij:
16/10
godz. 21:00

Tancereczki (Paweł Sakowicz/Mateusz Szymanówka) , DJ Set

Andrzej Woźniak, Cali w nerwach

Świętowanie zakończymy tortem i tańcami na parkiecie, z towarzyszeniem duetu Tancereczki, zaś cały intensywny dzień zamknie transowa technomedytacja (Andrzej Woźniak).

Festiwalowa rodzina istnieje efemerycznie, ale i w sposób ciągły – w pamięci i w następstwach inspiracji i wyborów. Ostatniego dnia festiwalu zapraszamy do poznania się w tej rodzinie bliżej i w inny sposób, niż pozwala na to chwilowe spotkanie na widowni; wkręćmy się w Impresskę – fanaberię artystycznej psychoanalizy ciało/umysłu przygotowaną specjalnie na dwudziestą edycję festiwalu. Spędźmy razem cały dzień: od śniadania po ostatnie chwile przed snem!

Dj Set

set dj-ski

Cali w nerwach
technomedytacja

rejw zakwaszany BMC, czyli jak wytwarzamy swoje własne „narkotyki”. W czasie tych warsztatów będziemy przede wszystkim tańczyć do techno, przyglądając się swojej fizyczności przez pryzmat układu nerwowego i gruczołów dokrewnych, proponowany przez praktykę body-mind centering. Pojawi się również praca z dotykiem, służąca wyciszeniu i regeneracji. Kolektywność doświadczenia podniesie intensywność jego przeżywania.

Muzyka: Charlotte de Witte, Kiasmos, Stephan Bodzin, Essaie Pas, Ken Ishii, Amelie Lens

 

Artyści