Wolontariat

Pasjonujesz się tańcem, teatrem i działaniami performatywnymi, a może widzisz swoją przyszłość w organizacji produkcji?

Jako wolontariusz C/U będziesz miał okazję nie tylko uczestniczyć w wydarzeniach festiwalowych ale także je z nami współtworzyć! Zostań częścią zespołu organizującego największe tego typu wydarzenie w Polsce i podziel się z nami swoją energią, pasją i kreatywnością! Kto może zostać wolontariuszem? Wolontariuszem może zostać każdy! Nie ważne czy się uczysz, studiujesz, zasuwasz na co dzień w korporacji, czy też odpoczywasz na zasłużonej emeryturze – do współpracy zapraszamy osoby w różnym wieku i o różnym doświadczeniu zawodowym. Co będziesz robić? Zadania wolontariuszy pracujących przy Festiwalu są bardzo zróżnicowane, ale jedno jest pewne – twoja praca nie będzie polegała na robieniu kawy kadrowej.

Praca przy Międzynarodowym Festiwalu Ciało/Umysł daje możliwość aktywnego uczestnictwa w tym niezwykłym projekcie, ale jest także okazją do nabycia umiejętności i doświadczeń związanych z jego organizacją i przebiegiem. Każdemu z wolontariuszy, na podstawie ich dotychczasowych doświadczeń i wspólnej decyzji, zostaną przydzielone konkretne zadania w ramach jednego z dostępnych działów wolontariatu – tj. między innymi – biura festiwalowego, biura obsługi gości, pilotów grup, opiekunów, rezydentów czy PR-owców. Szukamy osób do różnych działań. Proponujemy następujące role:

  • REZYDENT – wymagana znajomość jęz. angielskiego. Rezydent to bardzo odpowiedzialna funkcja. Jest „naszym człowiekiem” w Teatrze. Jak nikt inny zna się na topografii terenu, pracuje w bezpośrednim kontakcie z obsługą techniczną teatru oraz jego działem administracyjnym. Służy pomocą kierownikowi produkcji.
  • BOW – na czym, jak na czym, ale na październikowej edycji C/U Buro Obsługi Widowni będzie miało pełne ręce roboty.
  • ASYSTENT PRODUKCJI – prawa ręka kierownika produkcji. Człowiek do zadań specjalnych. Opiekuje się artystami, uczestniczy w próbach oraz pomaga przy spektaklach.

Jeżeli potrzebujesz się o coś dopytać, pisz bezpośrednio do koordynatorki wolontariatu, Gosi Wilczyńskiej, na adres: g.wilczynska@cialoumysl.pl