WOLNE MYŚLI: Spotkanie z Maciej Kuźmiński Company (Every Minute Motherland), Olgą Duchowną (Swan Lake Solo) i Anną Steller (Odbicia)

Aftertalk / 30 min / e-Scena

wstęp wolny
  • Udostępnij:
16/10
godz. 12:00
UWAGA: To jest wydarzenie, które odbywa się na żywo poprzedniego dnia, czyli po prezentacji spektaklu artysty, a następnego dnia jest publikowane na kanale  You Tube Ciało/Umysł. Powyższa data jest datą, od której nagranie będzie dostępne online.

 

DOSTĘPNOŚĆ
UWAGA: Podczas wydarzenia w teatrze będzie obecny tłumacz polskiego języka migowego.
To samo wydarzenie w formie nagrania opublikowanego online nie będzie miało takiej dostępności
symbol języka migowego - ikonka z dwoma dłońmi
O narzędziach, które kryją się za ikonami 👉 TUTAJ
AFTER TALK na e-Scenie to dostępne na kanale YouTube Ciało/Umysł rejestracje około półgodzinnych spotkań pospektaklowych z twórcami, które są forum wolnej wymiany myśli między artystami a publicznością. Jest to kontynuacja cyklu Prosto z Wnętrza, zapoczątkowanego na 19. C/U.

Spotkanie na żywo z twórcami spektakli Every Minute Motherland (Maciej Kuźmiński Company), Swan Lake Solo (Olga Dukhovnaya) oraz Odbicia (Anna Steller) odbędzie się dzień wcześniej, 15.10.2022 w STUDIO teatrgaleria po spektaklu Odbicia

Spotkanie w języku angielskim. Podczas wydarzenia na żywo – dostępne tłumaczenie na polski język migowy. 

Prowadzenie: Polina Bulat

POLINA BULAT

Czarno-biała fotografia, a na niej młoda blondynka z grzywką patrzy prosto w obiektyw.

Niezależna redaktorka, kuratorka i menedżerka z Kijowa na Ukrainie, pisze o tańcu. W 2017 r. uruchomił online-magazyn o balecie i tańcu Balletristic.com. Wyprodukowała i kuratorowała Balletristic Writing Course, aby rozwinąć społeczność ukraińskich pisarzy tanecznych. Opracowała serię wykładów o balecie dla dorosłych i dzieci. Pracowała jako PR-managerka dla niezależnych projektów tanecznych i edukacji publicznej. Od lutego 2022 roku mieszka w Europie, pracując jako koordynator ukraińskiej społeczności tanecznej oraz współpracując z Maciejem Kuźmińskim jako producent kreatywny.

 

Artyści