WOLNE MYŚLI: Spotkanie z Dominikiem Więckiem (Café Müller)

Aftertalk / 30 min / e-Scena

wstęp wolny
  • Udostępnij:
15/10
godz. 12:00
UWAGA: To jest wydarzenie, które odbywa się na żywo poprzedniego dnia, czyli po prezentacji spektaklu artysty, a następnego dnia jest publikowane na kanale  You Tube Ciało/Umysł. Powyższa data jest datą, od której nagranie będzie dostępne online.

 

DOSTĘPNOŚĆ
UWAGA: Podczas wydarzenia w teatrze będzie obecny tłumacz polskiego języka migowego.
To samo wydarzenie w formie nagrania opublikowanego online nie będzie miało takiej dostępności
symbol języka migowego - ikonka z dwoma dłońmi
O narzędziach, które kryją się za ikonami 👉 TUTAJ
AFTER TALK na e-Scenie to dostępne na kanale YouTube Festiwalu Ciało/Umysł rejestracje około półgodzinnych spotkań pospektaklowych z twórcami, które są forum wolnej wymiany myśli między artystami a publicznością. Jest to kontynuacja cyklu Prosto z Wnętrza, zapoczątkowanego na 19. C/U.

Spotkanie na żywo z Dominikiem Więckiem, twórcą Café Müller, odbędzie się dzień wcześniej, 14.10.2022 w STUDIO teatrgaleria po spektaklu

Spotkanie w języku polskim. Podczas wydarzenia na żywo dostępne tłumaczenie na polski język migowy.

Prowadzenie: Anna Sańczuk

ANNA SAŃCZUK

Zdjęcie portretowe. Kobieta z ciemnymi kręconymi włosami, w okularach przeciwsłonecznych i białej marynarce stoi na tle fioletowej grafiki w kształcie koła.

Dziennikarka, historyczka sztuki, autorka podcastów i programów poświęconych kulturze. Wspólnie z Maciejem Ulewiczem prowadziła program KULTURA DO KWADRATU w Polsat News i Polsat News 2. Współpracuje z magazynem Vogue Polska i festiwalami kulturalnymi, m.in. Ciało/Umysł, Big Book Festival, Miedzianka Fest. Pracuje w wydawnictwie Dowody na Istnienie i współprowadzi podcast literacki BNP PARIBAS TALKS – Kultura.

 

 

Artyści