OPEN CALL – Collection of Lovers

lip 06, 2018 · 1 min read
Zaproszenie do udziału w spotkaniu sam-na-sam 18 lub 19 lipca, Warszawa
Raquel André , w ramach projektu “COLLECTION OF LOVERS” "Chciałabym zaprosić Cię na spotkanie, w którym udział wezmę tylko ja i Ty, w mieszkaniu nieznanym żadnemu z nas. Zapraszam Cię do współtworzenia sytuacji fikcyjnej intymności, do określenia czym jest dla Ciebie intymność w związku dwojga ludzi. Musimy udokumentować ten moment przynajmniej jednym zdjęciem. Kolekcja jest także wyrazem niezliczonej ilości możliwych relacji miedzy dwojgiem ludzi. Poznanie Ciebie będzie dla mnie prawdziwą przyjemnością. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w Kolekcji – niezależnie od płci i wieku (trzeba mieć skończone 18 lat). Do samego spotkania nie będę wiedziała kto się zgłosił." Raquel André W celu rejestracji wyślij maila na adres k.kwiatkowski@cialoumysl.pl, przekaż nam swoje dane kontaktowe (e-mail, tel., imię i naziwsko) a także wybierz preferowany dzień spotkania (środa 18.07 lub czwartek 19.07) w Warszawie. W przypadku zakwalifikowania (decyduje kolejność zgłoszeń) nasz zespół powiadomi Cię o godzinie i miejscu spotkania. Do zobaczenia!
Raquel André (Portugalia) | „Collection of Lovers” - spektakl 21.07.2018, godz. 20.00, 60 min. STUDIO Teatrgaleria, Bilety N – 30 zł, U – 20 zł Po spektaklu spotkanie z artystką, możliwość kupienia książki „Collection of Lovers” TRAILER
Projekt realizowany przez Fundację Ciało/Umysł w ramach projektu PERFORMING EUROPE 2020 dofinansowanego przez: program Unii Europejskiej „Kreatywna Europa” – apap (advancing performing arts project) oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  

Może cię zainteresować