Kalendarium

20. Ciało/Umysł - Międzynarodowy Festiwal Sztuki Tańca i Performansu
20. Ciało/Umysł - Międzynarodowy Festiwal Sztuki Tańca i Performansu
06.08
piątek
11 : 00

PROSTO Z WNĘTRZA | Portret | Edyta Kozak

Relacja z próby / 45 min / e-Scena
07.08
sobota
11 : 00

PROSTO Z WNĘTRZA | Portret | Jacek Przybyłowicz

Relacja z próby / 45 min / e-Scena
08.08
niedziela
11 : 00

PROSTO Z WNĘTRZA | Portret | Magda Jędra

Relacja z próby / 45 min / e-Scena
14.08
sobota
11 : 00

Czas Ciało/Umysł. Festiwal ciągłej zmiany | Witold Mrozek

Podcast / 10 min / e-Scena
21.08
sobota
11 : 00

Poza tabu. Realność tańczącego ciała | Alicja Müller

Podcast / 10 min / e-Scena
28.08
sobota
11 : 00

Trwanie i uskoki | Katarzyna Słoboda

Podcast / 10 min / e-Scena
04.09
sobota
11 : 00

To tylko performans | Magdalena Przybysz

Podcast / 10 min / e-Scena
11.09
sobota
11 : 00

Historia ukryta w ciele | Anna Królica

Podcast / 10 min / e-Scena
18.09
sobota
11 : 00

Moje Ciało/Umysł – ze wspomnień krytyczki towarzyszącej | Julia Hoczyk

Podcast / 10 min / e-Scena
01.10
piątek
18 : 00

Teatr Tańca NEI, rejestracja wideo pokazu pracy z 1994 roku

Wydarzenia towarzyszące / 50 min / STUDIO teatrgaleria
01.10
piątek
19 : 30

NA 4 – TERRA INCOGNITA

Premiera / 60 min / STUDIO teatrgaleria
01.10
piątek
20 : 45

Spotkanie z Edytą Kozak i zespołem

Aftertalk / 45 min / STUDIO teatrgaleria
02.10
sobota
18 : 00

DV8 „Strange Fish”

Film / 50 min / STUDIO teatrgaleria
02.10
sobota
19 : 00

HUMANI CORPORIS FABRICA - słuchowisko choreograficzne

Premiera / 40 min / STUDIO teatrgaleria
02.10
sobota
20 : 00

Spotkanie z Jackiem Przybyłowiczem i zespołem

Aftertalk / 30 min / STUDIO teatrgaleria
02.10
sobota
20 : 30

NA 4 – TERRA INCOGNITA

Premiera / 60 min / STUDIO teatrgaleria
03.10
niedziela
18 : 00

Re/wizje – ciało, czas i performanse pamięci

Wydarzenia towarzyszące / 50 min / STUDIO teatrgaleria
03.10
niedziela
19 : 00

HUMANI CORPORIS FABRICA - słuchowisko choreograficzne

Premiera / 40 min / STUDIO teatrgaleria
04.10
poniedziałek
11 : 00

PROSTO Z WNĘTRZA | After Talk | Spotkanie z Edytą Kozak

Aftertalk / 45 min / e-Scena
05.10
wtorek
11 : 00

PROSTO Z WNĘTRZA | After Talk | Spotkanie z Jackiem Przybyłowiczem

Aftertalk / 45 min / e-Scena
08.10
piątek
19 : 30

Złe Ziele

Premiera / 50 min / U-jazdowski
08.10
piątek
20 : 45

Spotkanie z Magdą Jędrą z zespołem

Aftertalk / 45 min / U-jazdowski
09.10
sobota
19 : 30

Złe Ziele

Premiera / 50 min / U-jazdowski
10.10
niedziela
11 : 00

PROSTO Z WNĘTRZA | After Talk | Spotkanie z Magdą Jędrą

Aftertalk / 45 min / e-Scena
12.10
wtorek
19 : 00

MANHATTAN

Spektakl / 60 min / Komuna Warszawa
16.10
sobota
09 : 00

IMPRESSKA: POGADANE, PORUSZANE

Wydarzenia towarzyszące / 240 min / Komuna Warszawa
16.10
sobota
14 : 00

IMPRESSKA: PERFORMATYWNE ARCHEO Z PRZEKĄSKĄ

Wydarzenia towarzyszące / 240 min / Komuna Warszawa
16.10
sobota
18 : 15

IMPRESSKA: PLUS MINUS SPEKTAKLE I TOASTY

Wydarzenia towarzyszące / 300 min / Komuna Warszawa
16.10
sobota
21 : 00

IMPRESSKA: TANCERECZKI I MEDYTACJE

Wydarzenia towarzyszące / 180 min / Komuna Warszawa
17.10
niedziela
17 : 00

WIELKA GRA

Wydarzenia towarzyszące / 120 min / Komuna Warszawa
01.10
piątek
18 : 00

Teatr Tańca NEI, rejestracja wideo pokazu pracy z 1994 roku

Wydarzenia towarzyszące / 50 min / STUDIO teatrgaleria
01.10
piątek
19 : 30

NA 4 – TERRA INCOGNITA

Premiera / 60 min / STUDIO teatrgaleria
01.10
piątek
20 : 45

Spotkanie z Edytą Kozak i zespołem

Aftertalk / 45 min / STUDIO teatrgaleria
02.10
sobota
18 : 00

DV8 „Strange Fish”

Film / 50 min / STUDIO teatrgaleria
02.10
sobota
19 : 00

HUMANI CORPORIS FABRICA - słuchowisko choreograficzne

Premiera / 40 min / STUDIO teatrgaleria
02.10
sobota
20 : 00

Spotkanie z Jackiem Przybyłowiczem i zespołem

Aftertalk / 30 min / STUDIO teatrgaleria
02.10
sobota
20 : 30

NA 4 – TERRA INCOGNITA

Premiera / 60 min / STUDIO teatrgaleria
03.10
niedziela
18 : 00

Re/wizje – ciało, czas i performanse pamięci

Wydarzenia towarzyszące / 50 min / STUDIO teatrgaleria
03.10
niedziela
19 : 00

HUMANI CORPORIS FABRICA - słuchowisko choreograficzne

Premiera / 40 min / STUDIO teatrgaleria
04.10
poniedziałek
11 : 00

PROSTO Z WNĘTRZA | After Talk | Spotkanie z Edytą Kozak

Aftertalk / 45 min / e-Scena
05.10
wtorek
11 : 00

PROSTO Z WNĘTRZA | After Talk | Spotkanie z Jackiem Przybyłowiczem

Aftertalk / 45 min / e-Scena
08.10
piątek
19 : 30

Złe Ziele

Premiera / 50 min / U-jazdowski
08.10
piątek
20 : 45

Spotkanie z Magdą Jędrą z zespołem

Aftertalk / 45 min / U-jazdowski
09.10
sobota
19 : 30

Złe Ziele

Premiera / 50 min / U-jazdowski
10.10
niedziela
11 : 00

PROSTO Z WNĘTRZA | After Talk | Spotkanie z Magdą Jędrą

Aftertalk / 45 min / e-Scena
12.10
wtorek
19 : 00

MANHATTAN

Spektakl / 60 min / Komuna Warszawa
16.10
sobota
09 : 00

IMPRESSKA: POGADANE, PORUSZANE

Wydarzenia towarzyszące / 240 min / Komuna Warszawa
16.10
sobota
14 : 00

IMPRESSKA: PERFORMATYWNE ARCHEO Z PRZEKĄSKĄ

Wydarzenia towarzyszące / 240 min / Komuna Warszawa
16.10
sobota
18 : 15

IMPRESSKA: PLUS MINUS SPEKTAKLE I TOASTY

Wydarzenia towarzyszące / 300 min / Komuna Warszawa
16.10
sobota
21 : 00

IMPRESSKA: TANCERECZKI I MEDYTACJE

Wydarzenia towarzyszące / 180 min / Komuna Warszawa
17.10
niedziela
17 : 00

WIELKA GRA

Wydarzenia towarzyszące / 120 min / Komuna Warszawa
06.08
piątek
11 : 00

PROSTO Z WNĘTRZA | Portret | Edyta Kozak

Relacja z próby / 45 min / e-Scena
07.08
sobota
11 : 00

PROSTO Z WNĘTRZA | Portret | Jacek Przybyłowicz

Relacja z próby / 45 min / e-Scena
08.08
niedziela
11 : 00

PROSTO Z WNĘTRZA | Portret | Magda Jędra

Relacja z próby / 45 min / e-Scena
14.08
sobota
11 : 00

Czas Ciało/Umysł. Festiwal ciągłej zmiany | Witold Mrozek

Podcast / 10 min / e-Scena
21.08
sobota
11 : 00

Poza tabu. Realność tańczącego ciała | Alicja Müller

Podcast / 10 min / e-Scena
28.08
sobota
11 : 00

Trwanie i uskoki | Katarzyna Słoboda

Podcast / 10 min / e-Scena
04.09
sobota
11 : 00

To tylko performans | Magdalena Przybysz

Podcast / 10 min / e-Scena
11.09
sobota
11 : 00

Historia ukryta w ciele | Anna Królica

Podcast / 10 min / e-Scena
18.09
sobota
11 : 00

Moje Ciało/Umysł – ze wspomnień krytyczki towarzyszącej | Julia Hoczyk

Podcast / 10 min / e-Scena
01.10
piątek
18 : 00

Teatr Tańca NEI, rejestracja wideo pokazu pracy z 1994 roku

Wydarzenia towarzyszące / 50 min / STUDIO teatrgaleria
01.10
piątek
20 : 45

Spotkanie z Edytą Kozak i zespołem

Aftertalk / 45 min / STUDIO teatrgaleria
02.10
sobota
18 : 00

DV8 „Strange Fish”

Film / 50 min / STUDIO teatrgaleria
02.10
sobota
20 : 00

Spotkanie z Jackiem Przybyłowiczem i zespołem

Aftertalk / 30 min / STUDIO teatrgaleria
03.10
niedziela
18 : 00

Re/wizje – ciało, czas i performanse pamięci

Wydarzenia towarzyszące / 50 min / STUDIO teatrgaleria
08.10
piątek
20 : 45

Spotkanie z Magdą Jędrą z zespołem

Aftertalk / 45 min / U-jazdowski